Burak Sergen aldatıldı mı?

Burak Sergen aldatıldı mı?

 

Nisan ayı içerisinde koronovirüse yakalanmış olan ve tam olarak 46 gün süresince tedavisi devam eden Sadakatsiz adlı dizinin Haluk’u Burak Sergen’in, 4 ay öncesinde evlenmiş olduğu Nihan Ünsal tarafından ihanete uğramış olduğu iddia edildi.

Sağlığına yeniden kavuşmuş olan Sergen, 2019 senesinden bu yana beraber olduğu nişanlısı Nihan Ünsal’la tam olarak dört ay öncesinde evlenmişti. Kendinden 28 yaş ufak olan Nihan Ünsal’la aileler arasında gerçekleştirilen nikah töreni 4 Haziran 2021 tarihi içerisinde Sergen’in evinde gerçekleşmiş idi.

Medyatava ortaya atmış olduğu iddialarına bakılırsa; 60 yaşında bulunan Burak Sergen, 32 yaşında olan eşi Nihan Ünsal’ın kendisini aldatmış olduğu bilgisine ulaşıldı. Eşinden bir müddettir şüphelenmiş olduğu iddia edilen Burak Sergen, Nihan Ünsal’ın ilişkisini belgeletmiş olduğu da iddia edildi. Bu söz konusu belgelere bakılırsa; Nihan Ünsal, İzmir asıllı bir iş insanıyla aynı eve girdikleri esnada objektiflere yakalandı.

İlişkinin fotoğraflar ile kanıtlanmış olmasının ardından Burak Sergen’in boşanma amacıyla hızlı bir şekilde harekete geçmiş olduğu iddia edildi. Sergen’in boşanmayla alakalı işlemlere başlaması amacıyla avukatına talimat vermiş olduğu, fotoğrafların ise dava dosyası içerisine ilave edilmesinin talep edildiği da ifade ediliyor.

burak sergenmagazin haberleriNihan Ünsal
Comments (0)
Add Comment