Ciciş Esra hakkında 13 yaşındaki çocuğa cinsel istismar iddiası

Sansasyonel olaylarla gündeme gelen Ciciş kardeşler bu kez de bir cinsel istismar iddiası ile Türkiye’nin gündemine geldiler.
İddialara göre Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy Bodrum Türkbükü’ nde kaldığı bir otelde bir çocuğun odasına dalarak cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla polisler tarafından gözaltına alındığı bilgisi gündeme bomba gibi düştü. Polis ekipleri tarafından gözaltına alındıktan sonra alınan ifadesi sonrası adliyeye sevk edilen Esra Ersoy’un adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı iddiası magazin dünyasına düştü.
Ortaya atılan iddialara göre Esra Ersoy’un tatil için gitti Bodrum Türkbükü’nde kaldığı bir otelde aşırı alkol aldıktan sora gecenin geç saatlerinde 13 yaşlarındaki bir erkek çocuğun kaldığı odaya girerek cinsel saldırıda bulunduğu iddia edildi…
Ciciş kardeşlerden Esra Ersoy, aleyhinde yapılan iddialar hakkında yayınladığı yaptığı sosyal medya paylaşımında şu ifadeleri kullandı; “Geçtiğimiz gün 20’li yaşlarda gösteren ama 13 yaşında olduğu sonradan ortaya çıkan bir çocuğun cinsel saldırısına uğradım. Çocuk annesinden korkusundan olayı farklı anlatmış yaşı da küçük olunca sanki suçlu benmişim gibi gösterilmiş….
…….Ayrıca o sırada yanımda kardeşim Ceyda Ersoy bile yoktu. Basın mensubu arkadaşlardan lütfen böyle ciddi bir konuda biraz hassas olmalarını rica ediyorum” iddiasında bulundu.”

Comments (0)
Add Comment