Ferhat Göçer’in yeni imajı sevilmedi

Ferhat Göçer'in yeni imajı sevilmedi

91

 

Ünlü şarkıcılardan biri olan Ferhat Göçer ‘Rüya’ adına sahip şarkısını sevenleriyle buluşturmuş olmasının hemen sonrasında imaj değişikliğinden dolayı gündeme gelmiş oldu. Siyah beyaz bir tane fotoğrafını paylaşmış olan Ferhat Göçer’i ise hiç kimse tanıyamadı. Pek çok farklı hayranı ise aynı görüşü paylaşmış oldu.

Aşk şarkılarının adamlarından biri haline gelmiş olan ünlü oyuncu Ferhat Göçer, uzun bir zamandan beri aynı imajla hayranlarının karşısına çıkmaya devam ediyordu. Çok kısa bir zaman öncesinde ise ”Rüya” adına sahip şarkısını sevenleriyle buluşturmuş olan ünlü oyuncu, bu defa da imaj değişikliğine gitmiş oldu lakin hiç kimse ise onu tanıyamadı.

Sanatçı, yapmış olduğu paylaşımının altına ‘Saçlar o biçim’ şeklinde bir not ilave etti. Ferhat Göçer’in bu paylaşmış olduğu yeni tarzına, sosyal medya üzerinde yer alan kullanıcılardan beğeni ile birlikte yorumlar da yağmış oldu. Takipçilerinden bazıları Ferhat Göçer’i, Süheyl Uygur’a benzetmiş durumdayken bir kısmı da eski manken Vahe Kılıçarslan’a benzetmiş oldu.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.