Reyhan Karaca’dan seneler sonra gelen bir itiraf

Reyhan Karaca'dan seneler sonra gelen bir itiraf

91

 

Geçmiş olduğumuz günlerde Gökay Kalaycıoğlu’nun sunmuş olduğu magazin programına konuk olarak katılan ünlü şarkıcılardan Reyhan Karaca, seneler öncesinde evli bir adama aşık olduğu konusunda itirafta bulunarak ‘Çabuk bir şekilde yırttım kendimi çektim hızlıca’ ifadelerine yer verdi.

Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumları ile birlikte Uçankuş TV’de yayınlanmakta olan Pazar Magazin’in geçtiğimiz haftaki konuğu başarılı sanatçılardan bir tanesi olan Reyhan Karaca’ydı. Sevdik Sevdalandık isimli şarkısı ile beraber ismini duyurmuş olan ünlü sanatçı, özel yaşamıyla alakalı olarakta fazlasıyla konuşulacak bir açıklamada bulundu.

‘Asla demiş olduğum her bir şeyi yaşadım’ ifadelerine yer veren Reyhan Karaca, seneler öncesinde evli bir adama aşık olduğu itirafında bulundu. Yaşamış olduklarını anlatmış olan Karaca, ‘Olmamam gerekli bir insana aşık oldum. Ancak çabuk yırttım kendimi ve hızlıca çektim hemen’ şeklindeki ifadelerine yer verdi.

50 yaşında bulunan ünlü sanatçılardan Reyhan Karaca, ardımızda bırakmış olduğumuz günlerde değişiminden dolayı isminden çok fazla söz ettirdi. Yüzünde çok ufak dokunuşlar yaptırmış olan Reyhan Karaca, vermiş olduğu kilolarının ardından çok daha farklı birine dönüşmüş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.