Canan Ergüder’den iyi haber geldi

Canan Ergüder'den iyi haber geldi

167

 

Bir müddettir meme kanseri ile mücadelesi devam eden ünlü oyunculardan Canan Ergüder, geçmiş olduğumuz gün hastane çıkışında basın mensupları ile muhabbet etti. Sağlığıyla alakalı güzel haberi de vermiş olan Ergüder, ‘Tetkiklerimi gerçekleştirdiler. Kemoterapi ile birlikte radyoterapi bitti’ ifadelerine yer verdi.

Star TV kanalında ekranlara gelen Menajerimi Ara adlı dizide başrol oynadığı esnada meme kanserine yakalanmış olduğu bilgisine ulaşan Canan Ergüder, projeden ayrılıp tedavisine başlamıştı. Uzun bir zamandan beri tedavi görmekte olan Ergüder, geçmiş olduğumuz gün hastaneden çıkarken objektiflere yakalandı.

Orada yer alan muhabirler ile ayaküstü bir şekilde sohbet etmiş olan güzel oyuncu ‘Tetkiklerim yapıldı. Kemoterapi ile birlikte radyoterapi ise sona erdi. İyiyim ve sağlıklıyım’ şeklindeki ifadelerine yer verdi. Zor bir durumdaki günleri yavaşça geride bırakmakta olan oyuncu ‘Geri dönmek için çaba göstermekteyim. Bundan sonrasında ise altı ayda bir kontrol olacak. Bu sona eren bir süreç değil, kontrol edilmekte olan bir süreç’ ifadelerine yer verdi.

2017 senesi içerisinde evlenmiş olduğu Kenan Ece’den büyük bir destek almış bulunan Canan Ergüder, ardımızda bırakmış olduğumuz hafta Instagram hesabı üzerinden eşiyle doğa yürüyüşü yaptığı esnada bir fotoğrafını paylaşmış idi. Oyuncunun paylaşmış olduğu ‘Doğanın içinde harika insanlarla harika sohbetler sonrası rahatlamak çok güzel’ şeklindeki not bulunan fotoğrafı kısa zaman içinde binlerce sayıda yorumla beraber beğeni almış idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.