Shakira yaban domuzları tarafından saldırıya uğradı

Shakira yaban domuzları tarafından saldırıya uğradı

157

 

Dünya çapında üne sahip olan şarkıcılardan Shakira, oğluyla parkta yürüdüğü esnada çantasını almaya çalışmakta olan yaban domuzlarının saldırısına uğramış oldu. Şarkıcı, yaşamış olduğu korku dolu dakikaları da ağlayarak sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış oldu.

44 yaşında bulunan iki tane çocuk annesi şarkıcı Shakira, oğlu Milan’la beraber Barcelona’da yer alan bir parkta yürüdüğü esnada çok korkunç bir saldırıya uğramış oldu. İki tane yaban domuzunun saldırısına uğramış olan ünlü şarkıcı, korku dolu o dakikaları da gözyaşlarının içinde anlatmış oldu.

Shakira, tam olarak 70 milyon tane takipçisinin bulunmakta olduğu Instagram hesabı üzerinden domuzlar tarafından alınmaya çalıştığı esnada parçalanmış çantasını da gösterip ‘İçinde kullandığım cep telefonumun da yer aldığı çantamı alarak ormana doğru kaçmaya başladılar. Çantada yer alan her şeyi de berbat ettiler’ ifadelerine yer verdi. Ünlü durumda bulunan şarkıcının ağlamaklı bir tonda konuşmakta olduğu ve zaman zaman ise sesinin titremekte olduğu da dikkatleri çekmiş oldu. Saldırı esnasında her ne kadar Shakira’nın çantasıyla beraber telefonu zarar görmüş olsa da kendisiyle birlikte oğlu Milan herhangi bir yara almış değil.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.