Burak Yamantürk ile Özge Özpirinçci dünya evine girdi

Burak Yamantürk ile Özge Özpirinçci dünya evine girdi

242

 

Bebek sahibi olma konusunda hazırlıkla yapan Özge Özpirinçci ile birlikte Burak Yamantürk, Bozburun Yat Kulübü içerisinde gerçekleşen sade bir merasimle dünya evine girdi. Ünlü durumda bulunan çiftin nikah törenlerine ise 20 kişi katılmış oldu.

Ünlü oyunculardan biri olan Özge Özpirinçci, tıpkı kendisi gibi oyuncu olarak tanınan Burak Yamantürk’le 2014 senesi içerisinde ‘Tatar Ramazan’ adlı dizinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamışlardı. Şu zamanlarda bebek heyecanı yaşamaya başlayan ve 6 aylık hamile durumda bulunan Özge Özpirinçci, ikinci mutluluğunu da yaşamış oldu. Ünlü durumda bulunan çift, Bozburun Yat Kulübü içerisinde çok sade bir merasim ile nikah defterine imzalarını atmış oldu. 20 kişinin katılmış olduğu törende nikâh şahitliklerini Tanem Sivar’le beraber Nail Gönenli yapmış oldu.

Kızını kucağına alma amacıyla adeta gün saymaya başlayan Özge Özpirinçci, bir röportajı esnasında hamile olduğu dönemde düğün yapmayacağını ve doğumdan önce sade bir nikah olacağını ve hamileyken kendisinden eğlence beklenmemesi gerektiğini ifade etmiş aynı zamanda herkes düğünde eğlendiği esnada kendisinin oturmasının mümkün olmayacağını da söylemişti.

Ünlü durumdaki, bebeklerinin doğmasının ardından ise İstanbul ilinde görkemli bir düğün yapmayı planlamakta olduğu bilgisine ulaşıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.