Gülden 2 senelik sevgilisiyle objektiflere yakalandı

Gülden 2 senelik sevgilisiyle objektiflere yakalandı

144

 

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda 3 sene öncesinde boşanmış olduğu Ercan Mutlu tarafından tehdit edilmiş olan ünlü şarkıcılardan Gülden, 2 seneden beri aşk yaşamakta olduğu sevgilisiyle objektiflere yakalandı. Ünlü durumdaki şarkıcı, yeni sevgilisi ile de mutluluk pozları vermeyi hiç bir şekilde ihmal etmedi.

Şarkıları ile isminden söz ettirmeyi başaran Gülden, ardımızda bırakmış olduğumuz aylarda yeni çıkartmış olduğu şarkısını YouTube üzerinde paylaştı. Fakat ünlü durumda bulunan sanatçı çok harika yorumların yanında 3 sene önce boşanmış olduğu Ercan Mutlu’nun bir takım tehditlerine maruz kalmış oldu. Bu olaydan dolayı günler boyunca gündemden düşmemiş olan ünlü şarkıcı, şimdilerde ise özel yaşamıyla konuşulmaya başlanmış oldu.

Ünlü durumda bulunan Şarkıcı, Ece Seçkin’in geçmiş olduğumuz hafta düzenlenmiş olan düğününe erkek arkadaşı İzzet Baslak’la beraber katılmış oldu. Kendilerini çekmekte olan basın mensuplarıyla konuşma gerçekleştiren ünlü sanatçı, ‘İlk defa yakalamış oldunuz İzzetle yaklaşık olarak 2 senedir beraberiz ve mutluyuz’ ifadelerini kullanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.