Defne Samyeli koronavirüsü yenmiş durumda

Defne Samyeli koronavirüsü yenmiş durumda

16

 

Ünlü manken ve aynı zamanda oyuncu olarak tanınan Defne Samyeli, bir müddettir mücadele etmekte olduğu koronavirüsü yenmiş durumda. Karantina süresini de bitirmiş olan ünlü isim, daha öncesinde kendi yanlarında çalışmakta olan yardımcılarını evlerine davet ederek misafir etmiş oldu.

Koronavirüsle alakalı salgın, yeterli tedbirlere uyulmadığı bir durumda yayılmayı sürdürüyor. Hastalığa yakalanmış olan en son isimlerden bir tanesi de ünlü manken, sunucu ve aynı zamanda oyuncu olan Defne Samyeli oldu. Bir müddettir virüsle boğuşmaya devam eden Defne Samyeli’den çok harika haber de gelmiş durumda. Samyeli, ağır geçirmiş olduğu koronavirüsü atlatmayı başardı.

Ünlü sunucu, kızı Deren Tatlu ile birlikte senelerdir yanında çalışmakta olduğu Aileen’la beraber poz vermiş oldu. Duygularını Instagram üzerinden de paylaşmış olan Samyeli Covid’in bittiğini ve karantinasının sona erdiğini ifade ederken kendisiyle ilgilenmiş olan tüm sevdiklerine de teşekkür paylaşımında bulundu. Benimle ilgilenen tüm sevdiklerime teşekkür ederim.

Mesajının devamında ise fazlasıyla özel bir buluşmayla beraber ilk misafirimi ağırladığına değinen Samyeli, Aileen’in kendileriyle çalışmaya geldiği zaman Deren’in 5 yaşında olduğunu ve tam tamına 14 sene boyunca çocukları için ikinci bir anne, kendisine ise kardeş olduğuna değindi..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.