Şeyma Subaşı Türkiye’de yaşamayacağını açıkladı

28

Magazin dünyasının Acun Ilıcalı ile sürpriz evliliği sonrasında tanıdığı Şeyma Subaşı, daha sonra boşanmış ve sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ve aşkları ile gündeme gelmişti. Şeyma Subaşı uzun bir süredir Mısırlı milyarder Mohammed Elsaloussi ile aşk yaşıyor.

Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra en uzun ilişkisi olarak birlikte yaşadığı Mısırlı milyarder Mohammed Elsaloussi ile ikinci evliliğine kesin gözüyle bakılırken Şeyma Subaşı, ilişkisine dair samimi açıklamalarda bulundu.

Şeyma Subaşı bugün basın mensuplarına yaptığı açıklamada Mısırlı milyarder Mohammed Elsaloussi’nin ailesinin kendisini ailesinden istediğini ifade ederken  “Herkes evlilik ne zaman diye soruyor. Evlilik kadar kafanıza taş düşsün. Belki de evlendik. Nereden biliyorsunuz? Mohammed Elsaloussi bana, ‘Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak” ifadelerini kullandı.

Basın mensuplarının “Türkiye’de yaşamayı düşünüyor musunuz?” sorusunu da cevaplayan Şeyma Subaşı, “Yok. Ama her gittiğimiz yerde bir ev almak istiyoruz. İstanbul’dan da bir ev alacağız. Beraber gidip geleceğiz.” dedi.

1 ay sonra Miami’ye taşınacağını açıklayan Şeyma Subaşı, kızı Melisa’nın Türkiye’de eğitimine devam edeceğinden dolayı, İstanbul’a sık sık gidip geleceğini de sözlerine ekledi. Subaşı’nın açıklamalarını sosyal medyanın bir kesimi destek verirken bir çok sosyal medya kullanıcısı Subaşı’nın Türkiye’de yaşamayacak olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.