Masumlar apartmanı yeni sezona merhaba diyor

68

Geçtiğimiz sezon TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan hikayesi ve oyunculuklarıyla geçen sezon dikkatleri çeken “Masumlar Apartmanı” 14 Eylül Salı günü saat 20.00’de yeni sezonuyla TRT 1’de ekranlara gelecek.

 Geçen sezon nefes kesen finaliyle çok konuşulan dizinin bu haftaki bölümünde heyecan bir an olsun durmuyor.

İnci’nin ölümü sonrasında kimsenin hayatın yeni zorluklarıyla mücadele edecek hali kalmamıştır. Apartman sakinlerine Memduh ve Ege destek olmaya çalışırken aynı zamanda birbirlerine de destek olmaktadırlar. İnci’nin ölümünün ardından hastaneden çıkan Han’ın kendisini eski hayatına kapaması ve kendisini herkesten soyutlaması Safiye başta olmak üzere herkesi etkiler. Sorunlar artık arka arkaya gelmekte ve bu sorunlar içinden çıkılması zor durumlar haline gelir. Bu esnada Han’ın kendisini tekrar kapatması ve Naci’nin hastalığı Safiye’nin takıntılarını çok daha ileri bir safhaya taşır. Gülben, her zamanki gibi ailesinin yanında olmak için kendi mutluluğundan vazgeçer. Hikmet ise ilerleyen hastalığının etkilerini yaşarken unutkanlığı sebebiyle herkese zor anlar yaşatmaya devam eder. Sonunda bu duruma dayanamayan Neriman ipleri eline alır ve bir adım atar. Ancak apartmana gelen beklenmedik bir misafir işin seyrini değiştirecektir.

Gerçek hayatların, iç acıtan hikayelerinden uyarlanmış bir başyapıt olan “Masumlar Apartmanı” yeni sezonuyla 14 Eylül Salı günü saat 20.00’de TRT 1’de.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.