Banu Yüksel dünyada bir ilke imza attı

17

Banu Yüksel tarafından kaleme alınan ve 2019 yılının Ocak atında okurlarıyla buluşan “Derinden” adlı aşk romanı hızlı bir ivme ile Türkiye genelindeki tüm prestijli kitapevlerinin raflarında yerini alarak büyük bir beğeni toplarken romanın ilk basımı kısa sürede bitmesi üzerine yine 2019 yılında ikinci baskısını yapmıştı.

Romanın büyük ilgi görmesi ve okurlardan gelen yoğun istek üzerine Banu Yüksel üçüncü baskı için   iddialı bir tanıtımla yayın hayatına başlayan Fraksiyon Yayınları ile anlaşma imzaladı.

Banu Yüksel “Derinden” adlı aşk romanında çalkantılı ve hazin bir öyküsü olan Derin isimli karakteri okurlarına aktarırken kullandığı akıcı dil, hikayenin örgüsü ve çarpıcı konusuyla okuyucularından kısa sürede tam not almayı başarmıştı.

Banu Yüksel “Derinden” adlı romanında kaleme aldığı Derin karakterini okuyucularına daha net geçirebilmek amacıyla söz ve müziği kendisine ait olan “Derinden” adlı şarkıyı kendi seslendirerek şarkısı olan kitap olarak dünyada bir ilke imza attı.

Uludağ Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde lisans eğitimini, Yıldız Teknik Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi ve Mersin Üniversitesi Kadın Araştırmaları Ana Bilim Dallarında ise iki yüksek lisans tamamlamış olan yazarımız Banu Yüksel, halen Amerika’da Conley Üniversitesi’nde Davranış Bilimleri üzerine doktora çalışmasına devam etmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.