Ali Dündar yeni şarkısını hayranlarıyla buluşturdu

19

Ali Dündar , Gökhan Türkmen imzalı “Gece Uzun”, rap arabesk tarzı olan “Sonu Ayna” ve Seni Ben Var Ya” adlı çalışmaları ile müzik dünyasında sağlam adımlarla ilerlerken büyük bir hayran kitlesi yakalayarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Başarılı sanatçı Ali Dündar’ın, yeni teklisi ‘Şimdi Pişmanım’ı Locca Records etiketiyle tüm dijital platformlarda 9 Temmuz Cuma günü yayımladı.

Ali Dündar arka arkaya piyasaya sürdüğü single çalışmalarıyla kısa bir süre içinde kendi kulvarının günden güne büyüyen isimlerinden birine dönüşürken yakın zamanda da kendi youtube sayfasında yorumladığı akustik projeleri yayınlamaya başlayacak.

Yeni star yokluğu çekilen arabesk müziğin yeni nesil temsilcilerinin en dikkat çekici isimlerinden Ali Dündar’ın yeni teklisi ‘Şimdi Pişmanım’ın, sözü  Ali Dündar&İbrahim Haholu, müziği Erol Ersoy Cesur’a düzenlemesi Fırat Deniz Haznedaroğlu ait

Utku Ünsal’ın mix’ini, Emre Kıral’ın mastering’ini  yaptığı şarkıda usta müzisyenler Ömer Göktepeliler (yaylı tamburbas), Çağlar Haznedaroğu (bass gitar ve elektro bağlama), Serhan Yasdıman (gitar) ve Türker Çolak( perküsyon) enstürmanları ile katkı sağladı.

Ali Dündar yeni teklisi “Şimdi Pişmanım” için şarkısının ruhuna ve dokusuna uygun görsel hikayesi için kameralar karşısına geçerken bu şarkısının klip yönetmenliğini daha önce Gece Uzun adlı şarkısında birlikte çalıştığı Mustafa Kalıpçıoğlu üstlendi.

Müzisyen kimliği ile yıllarca sahnede usta işi performanslar sergileyen Ali Dündar, yenilikçi tavrı ve iç yakıcı güçlü vokali ile kariyerinin en parlak zamanlarını kitlesiyle beraber yaşamaya başladı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.