Survivor’da şoke eden eleme

133

Survivor 2021’de finale haftalar kalırken ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Berkay’ın eleme adayı olarak kendi takımından arkadaşı olan Aleyna Kalaycıoğlu’nu eleme potasına göndermesi günlerce konuşulmuştu.

Survivor Panorama programında Berkay’ın Aleyna Kalaycıoğlu’nu eleme potasına göndermesi neredeyse ihanet gibi ele alınırken sosyal medyada da bu konu günün en çok konuşulan konusu olmuştu.

Bu hafta 3 defa gerçekleşen bireysel dokunulmazlık yarışmalarında bu oyunlarının ilkini Poyraz kazanırken sonraki iki dokunulmazlığı Berkay kazanmıştı. Poyraz bireysel dokunulmazlığı kazandığında eleme potasına Batuhan’ı gönderirken, Berkay’da ilk dokunulmazlığı kazandığında Aleyna Kalaycıoğlu’nu gönderirken son dokunulmazlığı kazandığında da potaya Ayşe’yi göndermişti.

Eleme potasına kalan Batuhan, Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe için SMS oylaması yapıldı. Dün yapılan elemede yarışmaya veda eden isim açıklandığında herkes adeta küçük dilini yuttu. Programı takip eden binlerce kişi elenecek kişinin Aleyna veya Ayşe olacağın düşünürken Acun Ilıcalı çok büyük bir SMS yoğunluğunun olduğunu ifade ederek yarışmadan elenen ismin Batuhan Karakaya olduğunu açıklaması yarışmacılar arasında bile büyük bir şaşkınlıkla karşılanırken yarışmadaki performansı ve defalarca SMS birincisi seçilen Batuhan’ın elenmesi herkesi şaşkına çevirdi.

Gece boyunca sosyal medya platformu Twitter’da binlerce kişi oylama sonuçlarını protesto ederken bu kez hedeflerine Acun Ilıcalı’yı aldı. Yarışmada uzun süredir Acun Ilıcalı’nın mavi takımı desteklediğini ifade eden sosyal medya kullanıcıları bu konuda protestolarını attıkları tweetlerle gösterdiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.