Gönül Dağı’nda bu hafta Dilek’i büyük bir sürpriz bekliyor

89

Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana izleyicisinin gönlüne taht kuran ve yayınlandığı her hatfa Twitter’da Trend Topik olan ve tüm kulvarlarda izlenme rekoru kıran TRT 1’in dizisi Gönül Dağı, yirmi altıncı bölümüyle ekranlara geliyor.
Anadolu’nun topraklarının kokusunu ve yıllardır dilden dile dolaşan unutulmaz aşk hikayelerinin anlatıldığı Gönül Dağı’nın 30. Bölümünde neler olacak..
Uzun zamandır velayet değiştirme mahkemesini bekleyen Zahide’nin beklediği gün geliğ çatmıştır. Zahide aynı zamanda Sefer’in sabıka sorunu çözmek isterken Zahide’ye destek olmak için devreye Taner ve amcaoğulları girer. Tüm kasaba adeta mahkeme günü Sefer’in arkasında birleşmiştir ve mahkemeden çıkacak karar büyük bir merakla beklenmektedir.
Gülsüm, Ali’nin Gönül Dağı’ndan ani gelişiyle birlikte ikileme düşmüştür. Her ikisi de kendi aralarına ve iç dünyalarında geçmişin hesaplaşmasını yaşarlar. Gülsüm, Ali’yi adalete teslim edecek midir? Babasının masum olduğundan zerre şüphe duymayan Dilek bunu ispat etmek için Ciritçi Abdullah’la birlikte Gönül Dağı’na doğru bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuğun sonunda Dilek’i nasıl bir sürpriz beklemektedir?
Dişçi Musa, Fadime ve Veysel; Pembe’nin miras hakkını alabilmek için Fadime’nin ölmüş kocasının köyüne giderler. Dişçi Musa bu sorunu çözebilecek midir?..”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.