Benim Adım Melek 63 bölümüyle ekranlara geliyor

144

Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyicisini ekranlara bağlayan TRT 1 ekranlarında yayınlanan “Benim Adım Melek” altmış üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

“Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Halil, Kenan tarafından ikna edilirken Alpay yakalanma korkusu yaşamaya devam eder. Kenan olayların kontrolünden çıkmasını engelleyerek hem handakileri ve Halil’i hala Alpay’ı aramaya devam ettirdiğine inandırır. Herkese Alpay’ı bu dertten kurtaracağını söyleyen Kenan bu yalanını devam ettirir. Alpay kilitli tutulduğu odada aç bir şekilde umutsuzca beklerken Kenan elindeki avucundaki her şeyi aldığı Funda’yı sokağa atma planları yapar. Funda’nın şikayetini, çekmesi üstüne Kerem hapisten çıkar ancak içindeki öfke bir nebze azalmaz.

Kerem’in başına bir iş açılmasından korkan Melek ve Seyitali büyük endişe yaşarlarken Kerem herkesin gözünde gördüğü bu endişeden ve içindeki acıdan kaçmak için verdiği kararla ailesini bir kez daha üzer.

Ömer’in yaşanan olaylardan utanarak gitmek istediğini düşünen Defne bu düşünceyi kafasından atamaz. Ömer kendisini Defne’ye doğru anlatmayı başaracak mıdır? Tüm dikkatlerini dükkanlarına ve işlerine veren Defne ve Kadriye kolları sıvarlar. Funda dükkanın satıldığını öğrenir ve  Kenan’ın eline geçmesin diye Vildan’ın ağzından yazdığı mektupları almaya gider. Ancak mektuplardan biri Defne’nin eline geçer ve yazılanları okuyan Defne şoke olur. Mektubun gizemini çözmeye karar veren Defne çok daha büyük sorunlara sebep olacağından habersizdir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.