Genco Arı ve Serenad Bayraktar’dan “Hissediyorum”

222

Ünlü prodüktör Genco Arı ve ülkemizin değerli trompet sanatçılarından biri olan Serenad Bayraktar’ın yeni single çalışmaları “Hissediyorum” GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı

Serenad Bayrak geçtiğimiz aylarda “Kabul Ettim” adlı ilk teklisi ile profesyonel müzik hayatına adım atarken teklisi büyük ses getirmişi. Bu başarısının ardından Serenad Sarıkaya Retro ruhumun ritmiyle “Hissediyorum” adlı şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Hissediyorum adlı single çalışmasında Serenad Sarıkaya’ya ünlü prodüktör Genco Arı eşlik ederken yeni şarkısı müzikal alt yapısında bas soundlarıyla dikkat çekerken, ritmiyle an’ı yakalamayı amaçlıyor.  Hissediyorum adlı şarkı elektro pop tarzındaki ritmik bir parça olarak hazırlanırken şarkının söz ve müziği Serenad Bayraktar’a şarkının düzenlemesi ise  jazz sanatçısı ve prodüktör Genco Arı imzası taşıyor.

Şarkının klip çekimleri için yönetmen koltuğunu Murat Joker otururken, çekimleri yaklaşık bir gün süren kipte  Serenad Bayraktar klipte enerjik ve doğal oyunculuğuyla dikkatleri üstüne çekerken klipte kendisine prodüktör Genco Arı eşlik etti.

Kostüm, stil ve renkler ile Retro/Disko konseptinde eğlenceli ve enerjik sahneler sunuluyor. Klipte birçok izleyici kendisini 80’lere götüren efektler, sahneler dansa teşvik ediyor olarak buluyor. Baharı ‘Hissediyorum’ ile karşılayan şarkının klibi Youtube’da yayımlandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.