Benim Adım Melek 58 bölümüyle ekranlara geliyor

128

TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başladığı ilk haftadan itibaren hem konusu hem oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” elli sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Mithat ve Seyran, Gülce’nin babası ile gittiği haberiyle yıkılırlar.  Avukat İhsan’dan Gülce ve Erdal’ın bulunması için yardım isteyen Mithat’ın tüm çabalarına rağmen ne Gülce’den ne de Erdal’dan bir iz yoktur. Cumali Halfeti’de Zümrüt’ü bulacağını düşünerek yanına Seyitali’yi de alarak yola koyulur. Defne tüm olan bitenden kendisini suçlarken Cumali Zümrüt’e ulaşamadığı için perişan bir haldedir.

Defne’yi her zamanki gibi kocası Ömer arkasında durarak onu desteklemeye devam eder Alpay’ı çukura atarak ölüme terk eden Kenan, Funda’nın kendisine son anda söylediği bir şey yüzünden aklı karışır. Ama ne olursa olsun Alpay, Kenan’dan kurtulamayacaktır. Kenan, Alpay ve Funda’ya ne ceza kesecek?

Funda son anda ne söylemiştir ki Kenan’ın aklı tamamen karışmıştır ve kendi içinde çelişkiye düşmüştür.

Yuva özlemi içinde olan İkra abisini aramaya devam eder. İkra’nın abisini Mardin’de bulacağını düşünen Kerem yola çıkmaya hazırdır. İkra’nın abisi gerçekten Mardin’de midir? Konağı terk eden Ömer ve Defne, Zümrüt’ün gidişinden sonra konağa dönecek mi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.