Şarkısına -30 derecede klip çekti

129

Başarılı ve genç sanatçı Serhat Kiremitçi’nin ‘Aman’ adlı Ep’sinin ikinci video klibini “Bu Aşk Beni Öldürüyor” adlı şarkısı için, Kanada’nın Ottawa şehrinde, -30 derecede, donmuş nehir üzerinde çekerek video klibini 26 Mart günü YouTube üzerinden hayranları ile buluşturdu.

Serhat Kiremitçi ‘Aman’ albümünün 2. klibi olarak çıkacak olan klipte Rus oyuncu Valeri Kuchansky  ile birlikte oynarken video klibin çekimleri toplam 1 hafta sürdü. Çekimler esnasında hava şartları yüzünden drone kazası yaşanmış olsa da çekimlere kısa sürede tekra başlandı. Klipte alışık olmadığımız görüntülerle buzda balıkçılık yapan bir adamın hikayesini de görüyoruz.

Başarılı ve genç sanatçı şarkının klipi için fikir aşamasında Murat Hasarı ile birlikte çalışırken klipte yönetmen koltuğuna kendisi otururken ayrıca kurgusunu da kendisi gerçekleştirdi. Serhat Kiremitçi’ye ait olan projede şarkının düzenlemesi Hakan Erken ile birlikte yapıldı. Ayrıca Hakan Erken kayıtlar sırasında gitarları ve bas gitarı da çaldı. Klavyeler ve vokaller ise Serhat Kiremitçi tarafından kaydedildi.

Serhat Kiremitçi klip hakkında yaptığı açıklamada “Doğa şartlarının vahşi olduğu bir ortamda 1 hafta gibi bir sürede klibimizi başarıyla çektik. Ortaya çok güzel şeyler çıktı. Klipi izleyen birçok müziksever klipteki görüntülerden etkilendiğini belirtti.” dedi.

Parçanın davullarını sevilen Redd grubundan da tanıdığımız Berke Özgümüş çaldı. Mix’lerde Alp Turaç, mastering’de ise Güven Ersoysal imzası bulunmaktadır. Ayrıca kayıtlar öncesinde şarkının vokal koçluğu Doğan Duru tarafından yapıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.