Esra Erol’da ilginç olaylar devam ediyor

250

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programına müracaat eden 2 çocuk annesi ve kendisine ait bir temizlik şirketi olan Nergiz hanım, Anadolu Birliği Partisi Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin. Zorlu tarafından kendisini evliliğe ikna edilerek kandırıldığını söyledi. Nergiz Hanım ayrıca evlilik hazırlığı yaptığı Zorlu’nun evli olduğunu söylerken gözyaşlarına hakim olamadı.

Anadolu Birliği Partisi’nde Hüseyin Zorlu ile tanıştığını ifade eden kadın “Aracılar vasıtasıyla kendisiyle tanıştık. O zamana kadar evliliği düşünmezken o bana tekrar evliliği düşündürdü. Bu konuda kendime çok kızıyorum” dedi.

Davet edildikleri bir arkadaşlarının evindeki yemek öncesi kendilerine arkadaşlarının “Sizi karı-koca olarak tanıtırsam ancak eve alabilirim” dediğini söyleyen kadın sonrasında yaşananları şöyle anlattı:

“O gün başlayan o olay daha sonra gerçeğe döndü. Bana eşinden boşandığını ve maddi durumunun iyi olduğunu söyledi. Kendisinin ünlü bir aileden geldiğine inandırdı ve birlikte aynı evi paylaşmaya başladı.. ‘Evlenelim’ deyince de ‘ben zaten evliyim, seninle evlenemem” dedi.

Canlı yayına telefonla bağlanan Ardından Başkan Yardımcısı Hüseyin Zorlu “Öyle iddia edildiği gibi ailemle tanıştırma ve nişan olayı olmadı. Eşimden 3 yıldır ayrıyım. Bir sebepten dolayı boşanamıyoruz. Bugüne kadar 3 kez evlendim” dedi. Yapılan araştırmada Zorlu’nun 3 kez değil 5 kez evlendiği öğrenildi.

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın ise konu hakkında bilgisi olmadığını ifade ederek, “Ben evli olduğunu bilmiyordum, disiplin kuruluna sevk ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.