Benim Adım Melek bu hafta yeni bölümüyle ekranlara geliyor

142

Geçtiğimiz yıl TRT 1 ekranlarında yayın hayatına başlayarak izleyicisini etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla duygu dolu anlar yaşatan, “Benim Adım Melek” elli sekizinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Gülce’nin babası ile birlikte gittiğini öğrenen Mithat ve Seyran bu haberle adeta yıkılırlar. Gülce ve babasını bulmak için Mithat, avukat İhsan’dan yardım ister ama ne Gülce’den ne de Erdal’dan bir iz yoktur. Cumali yanına Seyitali’yi de alarak Zümrüt’ü Halfeti’de bulacağını düşünerek birlikte yola çıkarlar. Cumali, Zümrütsüz perişanken Defne de olanlardan dolayı kendisini suçlar. Eşi Defne’nin arkasında ısrarla duran Ömer, onu her hareketinde desteklemeye devam eder. Alpay’ı çukura atan Kenan bu hareketiyle adeta Alpay’ı ölüme doğru gönderirken Funda öyle bir şey der ki Kenan’ın son anda kafası karışır. Ama ne olursa olsun Alpay, Kenan’dan kurtulamayacaktır. Kenan, Alpay ve Funda’ya ne ceza kesecek?

Abisini bularak yuva özlemine son vermek isteyen İkra aramalarında devam ederken İkra’nın abisini bulmak için Kerem Mardin’e gitmeye hazırdır. İkra’nın ağbisi gerçekten Mardin’de midir? Zümrüt’ün konağa geri dönemsi üzerine daha önce konağı terk eden Ömer ve Defne tekrar konağa dönecekler midir?

Tüm bu soruların cevapları bu hafta yayınlanacak olan Benim Adım Melek adlı dizinin yeni bölümünde cevap bulacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.