Gönül Dağı’nda velayet krizi büyüyor

165

TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izleyicisinin gönlüne taht kuran ve yayınlandığı gün tüm kulvarlarda reyting rekorlarını alt üst etmeye devam eden TRT1’in iddialı dizisi Gönül Dağı, yirmi birinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Anadolu’nun unutulmaz aşk efsanelerini anlatan Gönül Dağı’nın bu hafta yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak;

Gönül Dağı’na Taner ve Dilek birlikte bir yolculuğa çıkarlar. Bu yolculuğa çıkma sebepleri ise Dilek’in babasından bir iz bulmaktır. Taner ve Dilek çıktıkları bu yolculukta hiç ummadıkları bir anda buldukları bir iz acaba Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Taner annesi ile konuşup konuşmama konusunda kararsız iken genç bir çocuk Taner’in atölyesine gelir. Bu genç çocuk yürüme engelli annesi için bir icat geliştirmeye çalışmaktadır. Bu konuda amcaoğullarından yardım ister. Taner, genç adamın annesiyle olan ilişkisini görünce çok etkilenir ve Halime’yle konuşmaya karar verir.

Düğün hazırlıklarına başlayan Zahide ve Sefer çok heyecanlıdırlar. Zahide çok mutludur ve onun açısından her şey mükemmel giderken Fikret’in açtığı velayet davasıyla yıkılır. Bunu Sefer’den gizleyen Zahide, bir çözüm arayışına girecektir. Zor bir durumla baş başa kaldığını anlayan Zahide ne yapacaktır?

Zahide velayet davası karşısında bir çözüm bulabilecek midir?, Amcaoğulları engelli annesine yürümesine yardımcı olmak için icat yapmaya çalışan gence nasıl yardım edecekler. Tüm bu soruların cevabı bu hafta yayınlanacak olan bölümde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.