Benim Adım Melek’te heyecan dorukta

148

Yayınladığı ilk günden itibaren izleyicisine etkili hikayesi ve tanınmış oyunculardan oluşan kadrosuyla TRT 1 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden birisi olan Benim Adım Melek adlı dizi 56 bölümüyle ekranlara geliyor.

Yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Zümrüt bin bir uğraşlar sonunda tam Defne’yi konağa geri getirmeyi başarmak üzere iken beklemediği bir durumla karşı karşıya kalır. Ömer olan biten her şeyi öğrenmiştir ve Ömer’in verdiği karar herkesi içinden çıkılmaz bir hale sokmuştur.

Alpay’ın ölmesinden büyük endişe duyan herkese sevindirici haber gelir. Uzun süredir yoğun bakımda uyutulan Alpay uyanır ve kendisine gelir. Artık Halil’in cezaevinden kurtulması Alpay’ın polise vereceği ifadeye bağlıdır. Sonunda Kenan Vildan ile karşılaşır ve onunla konuşur. İkili arasındaki konuşma sonrasında kendisini büyük bir aşkla beklediğini sandığı Vildan’ın kendisine gönderilen mektuplardan haberi olmadığını Kenan öğrenecek midir?

Alpay’ı ifade vermesi konusunda  Şirhanlar ve Karadağlar ikna etmeye çalışırken bu kez yalnız değildirler. Alpay’ın ifade vermesi için Kenan’da sıkıştırmaya başlamıştır. Alpay devamlı olarak ifade vermesi için kendisini sıkıştıran Kenan’dan kurtulmak için nasıl bir plan yapacak? Cumali, Seyitali ve Kerem birbirlerinden habersiz Alpay’ı ifade konusunda ikna etmek için konuşmaya giderler. Hangisinin söyledikleri Alpay’ın kararında etkili olacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.