Bir aş hikayesi adlı programı artık Rıza Dönmez sunacak

441

TRT Belgesel ekranlarında yayınlanan ve her bölümde özel bir malzeme üzerinden oluşan farklı tabakları ve şeflerin tutkulu süreçlerini ekrana getiren, “Bir Aş Hikayesi” adlı programın bu haftadan sonraki bölümlerini lezzet avcısı Rıza Dönmez sunacak.

İzleyicisi tarafından büyük bir beğeniyle izlenen programı sunacak olan Rıza Sönmez yaklaşık 30 yıldan bu yanan birçok sinema filmi ve televizyon dizilerinde rol almış ve gastronomi alanında birçok başarılı esere imza atarken yeni bölümlerde yeni lezzetlerin peşinde yolculuğa davet edecek.

Yayınlandığı ilk günden bu yana seyircisi tarafından büyük bir merakla takip edilen “Bir Aş Hikayesi” adlı programda İstanbul’da birbirinden lezzetli yemekleri tüm hünerleriyle yapan ustaları tanıtılırken bu haftadan itibaren de yazarından, sanatçısına, gurmesine, esnafına kadar her kesimin favorisi olan günlük olarak hazırlanan yemekleriyle hizmet veren esnaf lokantalarının, asırlar öncesinde ilk yemeğin pişirilmesini sağlayarak kendine has kokusunu veren yemeklerin tanıtımı yapılacak. Her bölümde hemen hemen her sebze, meyve hatta et ile hazırlanan ve sofraların olmazsa olmaz lezzetlerinden dolma ile güne enerjik ve mutlu bir şekilde başlamanın ilk adımı olan ve onlarca çeşit farklı lezzeti aynı sofrada buluşturan kahvaltı bölümleri seyirciyle buluşacak.

Yapımcılığını Uğur Veli ve Raif İnan’ın, yönetmenliğini Ceylan Sözer’in ve sunuculuğunu Rıza Sönmez’in yaptığı Bir Aş Hikayesi’nin yeni bölümleri, Mart ayından itibaren her Çarşamba günü izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.