Tövbeler Olsun’da Osman ve Namzet hırsızlarla karşı karşıya

129

Sıcak aile hikayesiyle yayınlandığı TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve seyircisine keyifli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun”, yirmi yedinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Aylin ev Buğra’nın yardım istemesi üzerine Doktor Şevki Bey, Namzet ve Osman’ı barıştırmak için harekete geçer ve bunun için inatçı ikiliyi eskiden birlikte çalıştıkları kuyumcu dükkanına kilitler. Dr. Şevki bey bu yaptığı hareket ile Namzet ve Osman’ın sıkı dost oldukları eski günleri hatırlamaları için elinden geleni yapan Dr. Şevki bu defa onları her ne pahasına olursa olsun barıştırmaya kararlıdır.

Anılarının tekrar canlanması için kuyumcu dükkanına kilitlenen Osman ve Namzet’in eski atölyede başlarına olmadık işler gelecektir. Hırsızlık çetesi pırlantaların peşindedir ve eski atölyede hırsızlık şebekesinin ortasında kalan Namzet ve Osman’ı zorlu bir macera beklemektedir.

Anıl ve Nazmiye ailelerine nikah tarihi aldıkları haberini vermek için fırsat kollamaktadır. Ama herkesi şaşırtan şey Ertan’ın değişmesi olmuştur. Horanta ailesinin yeni üyesi Makbuş ise Enişte’ nin kasketinde taşıdığı sırrı çözmenin peşindedir.

Eski atölyede iki eski dostun arasındaki buzların eriyerek her şey tam yoluna girecekken aniden yaşanacak olan gerilim yüzünden Namzet’i zor anlar bekleyecektir.

Eski atölyede Osman ve Namzet’i nasıl bir macera bekliyor?

Kazım, Jale’nin gizemli davranışlarının sebebini öğrenecek mi?

Doktor Şevki sayesinde araları düzelen inatçı ikiliyi tekrar karşı karşıya getirecek olay ne?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.