Gönül Dağı’nda kasabaya elektrik santrali kuruluyor

217

TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izleyicisinin gönlüne taht kuran ve haftalardır tüm kulvarlarda birinci olarak izlenme rekoru kıran Gönül Dağı, on sekizinci bölümüyle bu hafta ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Bu hafta on sekizinci bölümü yayınlanacak olan Gönül Dağı’nda yeni bölümünde neler olacak;

Kasabaya uzun bir süre sonra Taner ve amcaoğulları elektrik santralini kurmuşlardır. Açılış için Gedelli’nin belediye oluşunun 66. Yılının olduğu gün düşünülmüş ve bir kutlamayla elektrik santralinin açılışı yapılacaktır. Kutlama yapılması için yapılacak organizasyonu da yapmak yine amcaoğullarına düşer. Açılışta Selami’nin sahne almasını isterler ama kutlama gecesi düzenlenecek konser öncesi Selami aşırı yemekten rahatsızlanınca sahneye sürpriz birini çıkarmaya karar verirler.  Yaptıkları sürpriz sahneye Asuman’ı  özel bir kostümle sahneye çıkarmaktır. Asuman’ı Aşık Hüma-i mahlasıyla sahneye çıkacaktır. Hepsinin aklında tek bir soru vardır: Asuman babasına yakalanacak mıdır?

Muammer ve Hüseyin define bulmaktan vazgeçmemişlerdir ve ellerindeki haritaya göre kazı yapmaya başlarlar. Hüseyin ve Muammer’i yaptıkları kazı sonunda sonunda çıktıkları yerde onları nasıl bir sürpriz beklemektedir?

Çocukları zor anlar yaşayan Sefer ve Zahide bu anları unutturmaya ve onların gönüllerini yapmaya karar verirler. İkisi de bu konuda başarılı olacak mıdır?

Dilek, babasının hikayesini Gülsüm’den öğrenir. Bu durum Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.