Exxen’de yayınlanacak Şeref Bey dizisinden ilk kareler medyaya servis edildi

204

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform Exxen’de yayınlanacak programlar yavaş yavaş tanıtılmaya başlanırken Exxen’in en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen 1 Ocak tarihinde yayınlanmaya başlanacak olan “Eşref bey” adlı dizi setinden ilk kareler medya kuruluşlarına servis edildi.

Most Production’un yapımcılığını üstlendiği Onur Ünlü’nün  yönetmenliğini yaptığı  senaristliğini Yusuf Reha Alp’in üstlenirken Haluk Bilginer, Şükran Ovalı, Songül Öden, Devrim Yakut,  Ertan Saban, Ahmet Rıfat Şungar, Ecem Uzun, Erdem Kaynarca, Barış Yıldız ve Beyti Engin’ gibi bir çok ünlü ismin paylaştığı dizi 1 Ocak gününden itibaren Türkiye’nin dijital platformu Exxen’ de izleyici ile buluşacak.

Şeref Bey adlı dizide Arnavutluk’tan yirmili yaşlarının sonlarında Türkiye’ye göç eden Şeref Bey’in başından geçenlerin hikayesi anlatılırken dizi sadece oyuncu kadrosu ve konusuyla değil aynı zamanda  çekim mekanları ve sahneleri ile adından oldukça söz ettirecek. Sosyal medyada yayınlanan afişi ile de büyük beğeni toplayan ve izleyici tarafından merakla beklenen “Şeref Bey” güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Kara komedi tadında, hayatı kaosa dönen bir adamın eğlence dolu ve bir o kadar da hüzünlü hikayesinin anlatıldığı “Şeref Bey” 1 Ocak itibari ile Exxen’ de yayınlanmaya başlayacak

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.