Demet Akalın ve Alişan koronavirüs aşısı yaptıracaklarını açıkladılar

164

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlar ve yorumlar yüzünden en çok eleştirilen sanatçılardan birisi olan Demet Akalın, bir mobilya fuarı çıkışında kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Sağlık Bakanlığı tarafından Türkiye’ye getirilecek olan koronavirüs aşısı olmak için bir çok ünlü isim haricinde birçok siyasi isimler ve bilim adamları aşı olup olmayacağı hakkında açıklamalar yaparken bir muhabir Demet Akalın’a “Koronavirüs aşısı olup olmayacağını” sorması üzerine ünlü şarkıcı Demet Akalın gönüllüsü olduğunu belirttiği aşıyla ilgili, “Sağlık Bakanlığı’na kendimi yazdırdım. Okan yaptırmak istemiyor. Biz Alişan ile gidip,” dedi.

Gazetecilerin Acun Ilıcalı tarafından Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’a Survivor yarışması için yaptığı teklifin sorulması üzerine Demet Akalın şu ifadeleri kullandı.
Acun Ilıcalı’dan Okan’ın Survivor’a katılması için teklif geldiğinde çok sevindik ama kızımız Hira engeline takıldık. Şu an görünen Okan’ın Survivor’a katılamayacağı yönünde. Çünkü kızım babasına “Survivor’a gidersen bir daha seninle ömür boyu konuşmam’ dedi. Acun Bey beni ilk aradığında zaten gitmesini çok istiyordum.

Aslında Okan Survivor’a katılarak kendini denemek amacıyla gitmeyi çok istiyor. Okan ile ikimizin karakteri aynı, sadece kazanmak üzerine kurulu. Allah korusun beş ay falan kalır. Onun için çok zor. 13-14 yıldır sıkı bir Survivor izleyicisiyim. İki hafta gitseydi iyi olurdu nefes alırdım.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.