Gönül Dağı 5.bölümüyle ekranlara geliyor

204

Yayınlandığı ilk günden itibaren gönüllerde taht kuran ve yayınlandığı günün en çok izlenen dizisi olmayı başaran Gönül Dağı beşinci bölümüyle TRT 1’de.

Anadolu topraklarında yıllardır anlatılan efsanelerin ve unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı’nın 21 Kasım Cumartesi akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak.

Dilek için kasabadan artık ayrılık vakti gelmiştir. Sadece Dilek’i kasabada tutmak adına Taner, tek başına Gönül Dağı’na doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Dilek Taner’in bu tehlikeli yolculuğu sonrasında kasabada kalacak mıdır?

Veysel kasabada kalmasına rağmen evine gitmek istememektedir. Herkesten gizlenerek kasabada kendisine iş bulmaya çalışsa da bu çok kolay olmayacaktır. Ve mecburen hiç istemese de babasıyla bir kez daha yüzleşmek zorunda kalacaktır.

Asuman’ın kalbini kazanmak isteyen Ramazan’ın, iş arama macerası ise devam etmektedir. Uzun uğraşlar sonunda kasabada bir benzinlikte kendisine iş bulur. Tam her şey yoluna girecek derken Ramazan’ın karşısına Asuman beklenmedik bir zamanda çıkar. Ramazan için aşkıyla gururu arasında bir karar verme zamanı gelmiştir…”

Gönül Dağı dizisinin başrollerinde Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.