Dizide canlandırdığı karakteri anlattı

295

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisi aynı zamanda ekranlara, samimi, saf, cesur ve çalışkan Anadolu kadınlarını da yansıtıyor.

Gönül Dağı dizisinin sevilen karakterlerinden biri olan Cemile’yi canlandıran Nazlı Pınar Kaya “ Dizinin bu kadar sevilmesinin tek sebebi Anadolu insanının sıcaklığını ve samimiyetini yansıttığı içindir. Dizide hepimizin çok özlediği aile bağları arasındaki güçlü bağ ile saf ve temiz atmosfer. Diziyi izleyenleri o masalımsı öykü etkiledi ve gönüllerinde yer etti” dedi .

Açıklamalarına devam eden Nazlı Pınar Kaya “Cemile arı teknolojisi ile yola çıkarak ürettikleri uçağı havalandırmaya çalışan Taner, Ramazan ve Veysel üçlüsünün en büyük destekçisidir.  Cemile her koşulda eşi Veysel’in her zaman yanında olan fedakar, cefakar ve altın kalpli bir kadındır. Kuzenlerinin hayallerinin peşinde koşar ve onları mücadelelerinde yalnız bırakmaz. Kah yangın söndürür, kah tamir yapar kah motosikleti ile onlara malzeme taşır.

Onlar için yapamayacağı bir şey olmadığını ifade eden Nazlı Pınar Kaya, canlandırdığı karakteri şöyle anlattı: “O aslında tek kelimeyle tam bir Anadolu kadını. Sevdiklerine destek olan, cesaret veren aynı zamanda da sevgisini ve öfkesini belli etmekten hiç çekinmeyen bir karakter. Aslında onun halledemeyeceği bir mesele yoktur. Sorunu çözmek için ne gerekiyorsa bir şekilde yapar ve sorunu çözer. Aslında bu yüzden o üçlünün içinde yeri geldiğinde çözüm odaklı, yeri geldiğinde müdahale eden, mantığının sesini dinleyen ama maneviyatı çok yüksek, duygu yüklü bir kadın…”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.