Tövbeler Olsun’da Öpücük Enişte krizi

269

TRT 1 ekranlarında güçlü oyuncu kadrosu ve içleri ısıtan aile hikayesiyle izleyicilerine keyifli anlar yaşatan, aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun”, on üçüncü bölümüyle ekranlara geliyor.

15 Kasım Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak:

Namzet geçmişte yaptığı hatalardan ders almıştır. Çevresinde daha önce kırmış insanlardan helallik almaya çalışırken bu kez zorlu bir sınavdan geçecektir. Bu sınav Kayseri’den gelen “Öpücük Enişte”…

Öpücük Enişte’den helallik almak Namzet için hiç kolay olmayacaktır. Öpücük Enişte yıllar önce Namzet’in yaptığı hatalar yüzünden hem işini hem çevresini kaybedip kovulmuştur. Onu ikna etmek çok zordur artık İstanbul’da yaşamaya kararlıdır. Öpücük Enişte için Sinan, Kazım ve Namzet ev ararken onları zor günler beklemektedir Karşılarında yıllarca başı beladan bir türlü kurtulmayan biri vardır. Neşe’nin başına gelenler yüzünden Latife ve Hülya büyük şok yaşayacaktır. Buğra, Sena yüzünden Aylin’le arasının bozulmasının ardından kendisini affettirmek için her yolu deneyecektir. Osman olan bitenlerden habersizdir ve Namzet’e Sena ve Buğra’nın sevgili olduğu haberini verince Namzet ’in de dahil olmasıyla ortalık iyice karışacaktır.

Namzet’e Osman bu defa  yardımcı olabilecek mi? Namzet kendisinden gizlenen ama tahmin ettiği  Sena ile Buğra’nın sevgili olduğu gerçeği öğrenecek mi? Neşe’nin başına gelen talihsizlikler ne? “Öpücük Enişte” nin herkesin başını derde sokan rahatsızlığının sebebi ne?

Tüm bu soruların cevabı Tövbeler Olsun ‘un yeni bölümünde…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.