Seksenler dizisi yeniden başlayacak

Seksenler dizisi yeniden başlayacak

161

 

Seksenler isimli dizinin yapımcılığını üstlenmiş durumdaki Birol Güven, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu çok özel bir açıklama içerisinde dizinin ekranlara yeniden geri dönecek olduğunu ifade etti.

Kadrosu içerisinde Şoray Uzun ile birlikte Rasim Öztekin, Ceyhun Fersoy, Serhat Kılıç ve de Özlem Türkad gibi çok önemli oyuncuların yer aldığı Seksenler isimli dizinin sevenlerini çok fazla heyecanlandıracağı bir gelişmesi yaşanmış durumda. TRT 1 ekranları üzerinde geçmiş olduğumuz sene final yapmış olan Seksenler isimli dizinin yapımcılığını üstlenmiş durumdaki Birol Güven, sosyal medya hesabı üzerinden popüler durumdaki bu dizinin ekranlara yeniden geri dönecek olduğunu açık bir şekilde duyurdu.

Yapımcılardan Birol Güven, Twitter hesabı üzerinden ”Yazmaya başladık” şeklinde bir tweet atarak dizinin 7. sezon itibari ile devam edecek olduğunu da açık bir şekilde duyurdu.

Dizi ile alakalı 7. sezon itibari ile hangi kanalda paylaşılacak olduğu halen bir kesinlik kazanmış değil. 6 sezon süresince TRT ekranları üzerinde izleyicisi ile buluşmuş olan popüler hale gelen dizinin, yeni sezon içerisinde de aynı kanal üzerinde yayınlanması konusunda tahminler var. Diğer taraftan söz konusu bu dizinin tekrar bölümleri de 360 TV kanalı üzerinde paylaşılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.