Benim Adım Melek’te hayallere doğru ilk adım atılıyor

134

Her hafta hem güçlü kadrosuyla hem etkileyici özgün hikayesiyle yüz binleri ekranlara bağlayan TRT 1 ekranlarında izleyicisine izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan,  “Benim Adım Melek” otuz dokuzuncu bölümüyle ekranlara geliyor.

12 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Beklenen büyük gün sonunda gelmiştir ve Defne’yi istemeye Şirhanlar gelmiştir. İsteme merasimi esnasında Şirhanlar ve Karadağlar keyifli anlar yaşarken Banu, Mithat ve Seyran’ın farklılıklarını ortaya sermektedir ve bu gözlerden kaçmaz. Onların mutlu giden evliliği nelerle sınanacaktır? Öyle bir gerçek öğrenir ki Seyran gerçekten çok büyük bir şok yaşar.

Funda’nın kendisini bilerek Aslı’nın kendisini Karadağlara götürdüğünü söylerken Funda ortada çekinecek bir şey olmadığını düşünmektedir. Onlara göre Melek’in oğlunun olması Kerem için en ufak bir sorun teşkil etmemektedir ona göre. Aslı’nın en büyük korkusu eniştesinin göstereceği tepkidir. Kerem ve Emre arasındaki gerilim ve çatışma son hızla devam etmektedir. Kerem’in elindeki görüntüler ortaya çıkarsa Emre’yi ne bekleyecektir?

Kenan Vildan’ı çocukluğunun geçtiği yere götürür. Vildan Kenan’a karşı ne düşünmektedir? Ömer’in gitme zamanı gelmektedir. Gitmeden önce Defne’ye bir sürpriz yapar.

Locada işler karışır. Küçük Seyit Ali hastalanıp annesini yanında isterken, Melek düşük bağışıklığıyla ne yapacaktır?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.