Payitaht Abdülhamid 123 bölümüyle ekranlara geliyor

248

TRT1 ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan dönem dizisi Payitaht Abdülhamid, yeni bölümüyle yine çok konuşulacak gelişmeleri ekrana getirecek.

Payitaht Adülhamid dizisinde sokak hayvanlarına dikkat çekilecek!

Payitaht Abdülhamid dizisinin bu bölümünde yayınlanacak bir sahnede Sultan Abdülhamid’in sokak hayvanları konusundaki hassasiyetine dikkat çeken bir sahne yer alacak. Yayınlanacak o sahnede Sultan Abdülhamid’in tarihte de bilindiği üzere hem kendi baktığı, hem de sokak hayvanları konusunda hassasiyeti ve sevgisi anlatılacak.

Payitaht Abdülhamid’in yeni bölümünde neler olacak:

Abdülhamid masonlara en büyük darbeyi Hechler’i ortaya çıkararak vurmuştur. Mason localarının toplanmalarını engellemek isteyen bunun için bir plan yapar. Abdülhamid’in kafasında iki şüpheli vardır. Ama şüphelendikleri kişiler arasında sadece Zülüflü üzerine değildir. Abdülhamid’in şüphe duyduğu paşalar arasına Ahmet Paşa da eklenir. Mason paşayı Tahsin Paşa kendi yöntemleri ile bulmaya çalışır. Artin’in Zakaryan’ları tarafından öldürülmeleri Eşref Aziz’i düşündürür. Eşref Paşa Zakaryan’ın hâkim olduğu yerleri ve planlarını öğrenmek isterken bambaşka bir dünya ile karşılaşır ve bir anda onların kurduğu oyunun içine kendisi de dahil olur.

Haremdeki tedbirleri iyice arttıran Bidar yüzünden Meziyet hiç istemese de Abdülkadir’den uzaklaşmak zorunda kalır. Bunun sorumlusunun annesi olduğunu bilen Abdülkadir bunun sorumlusu olarak gördüğü annesiyle karşı karşıya gelir. Fatma’nın hain olduğunu bildiği halde Bidar bir türlü bunu ispat edemez.?  Abdülhamid aradığı Mason Paşa’yı sonunda öğrenebilecek midir?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.