Benim Adım Melek 37. Bölümüyle ekranlara geliyor

210

TRT 1 ekranlarında güçlü oyuncu kadrosu ve etkileyici hikayesiyle  ve güçlü hikayesiyle izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan,  “Benim Adım Melek” otuz yedinci bölümüyle ekranlara geliyor.

Bu hafta yeni bölümüyle ekranlara gelecek olan “Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Halil’in Melek’e olan aşkının hala devam ettiğini duyan Zümrüt adeta yıkılır. Kenan Vildan ile konuşmak için geldiği yerde Cumali’ye yakalanmasına rağmen Halil’in hala Melek’i sevdiğini duyan Zümrüt yıkılır. Vildan ile konuşmaya gelip, Cumali’ye yakalanmasına rağmen zekice bir hamleyle durumu kurtarır. Kerem ve Aslı’ya Emre bir oyun oynar. Emre’nin bu oyunu üzerine Kerem ve Aslı’nın arası bozulur. Kerem ile arasını düzeltmek isteyen Aslı istemeden Alpay’ın hangi sırrını ortaya çıkartacaktır?

Mithat Seyran ile arası gerilmesine rağmen karısının desteğini alarak uzun yıllardır kurduğu hayallerinin peşinden gidebilecek midir? Sirhanlar Ömer’in askerdeki yemin törenine giderken kendilerini orada hangi haber beklemektedir? Kızını kurtarmak için çırpınan Seyit Alidaha önce doktorun kendisine ilik naklinden bahsettiğini anımsar. Kızına ilik nakli için uygun olup olmadığı konusunda gereken prosedürleri gerçekleştirirken artık herkes büyük bir merakla çıkacak sonucu beklerken Melek babasının onun için yapılanlardan haberdar olacak mıdır?

Tüm bu soruların cevapları bu hafta yayınlanacak olan Benim Adım Melek adlı dizinin 37.bölümünde cevaplanacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.