Gönül Dağı ikinci bölümüyle ekranlara geliyor

294

İlk bölümü geçtiğimiz hafta TRT 1 ekranlarına yayınlanan Gönül Dağı  ikinci bölümüyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yayınlanan ilk bölümle izleyicilerin gönüllerine taht kuran dizinin ikinci bölümünde neler olacak?

Dilek yıllar sonra Taner’in yaşadığı kasabaya dönmesiyle Taner’in dünyası tamamen değişmiştir. Taner uzun zaman sonra Dilek’in gönlünü kazanabilmek için beş haftası olduğunu bilerek onun tekrar kasabadan ayrılmasına izin vermemeye kararlıdır. Kasabaya uzun bir süre sonra geri dönen Dilek’in üzerinde taşıdığı bir takım sırları vardır ve bu yüzden işlerini erkenden halledip kasabadan erken ayrılmak istemektedir. Taner tekrar çocukluk aşkını kaybedeceğini düşünerek kahrolurken bu kez imdadına Gönül Dağı yetişecektir. Gönül Dağı’nın esrarengiz tarafına Taner, Dilek’le beraber bir yolculuğa çıkacaktır. Bu yolculuk aslında iki eski aşığın büyük bir sürprizle karşılaşmasına neden olacaktır.

Selami’nin düğünü artık sadece kasabanın değil bütün ülkenin konuştuğu bir dalgaya dönüşmüştür. Yıllardır Muammer ve Hüseyin çocuklarının birbirleriyle görüşmediklerini düşünürken aslında  oğullarının birbirleriyle görüştüğünü anlamıştır. Bu olayın ortaya çıkması iki aile arasında büyük sorun yaratırken devreye Ciritçi Abdullah girecektir. Muammer ve Hüseyin sonunda barışabilecek midir?

Asuman’a olan aşkında ölüp biten Ramazan aşkının gönlünü kazanmanın yolunu bulmuştur. İnce ince işlediği planı uygulamaya koyduğunda ise hiç beklemediği bir sonuçla karşılaşacaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.