Kanal D yeni dizisi ile reytinglerde zirve yaptı

147

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Sadakatsiz” adlı dizinin ilk bölümü reytingde ilk sıralarda yer alırken, sosyal medyada da  #Sadakatsiz etiketiyle sadece dizinin yayın gününde sosyal medyada 15 milyon kişiye erişim sağlandı. Türkiye’nin yoğun gündemine rağmen Sadakatsiz adlı dizi,Türkiye’de trend listesinde saatlerce ilk sırada yer aldı.

Sadakatsiz adlı dizinin ekranlara gelen birinci bölümüne bir hastanede doktor olarak görev yapan Asya’nın kocası Volkan’dan şüphelendiği, önce kendi imkanları vasıstasıyla ihanetin izini sürdüğü sahneler sonrasında kendisinden reçeteli ilaç isteyen bir hastasını kullanarak kocası Volkan’ın yalanını ortaya çıkardığı ve ihaneti tam anlamıyla öğrenip tüm çevresi tarafından kandırıldığı sahneler damgasını vurdu.

SADAKATSİZ ADLI DİZİNİN KONUSU

Başarılı bir kariyeri olan doktor Asya (Cansu Dere) , kocası başarılı bir mimar olan Volkan ( Caner Cindoruk) ve oğulları Ali ile üç kişilik bir çekirdek ailedirler. Hayatları mutluluklar içinde geçerken Asya eşinin kendisini aldattığından şüphelenir. Ama bu mutlulukları Asya’nın kocasının atkısında başka bir kadının saç telini görmesine kadar sürer.

Asya birden bire evliliğini sorgulamaya başlarken bir yandan da eşinin sadakatsizliğini ispatlamak için kocasını takip etmeye başlar. Daha sonra kocasını kendisinden reçeteli ilaç isteyen genç bir hastasını yönlendirerek takip ettirirken karşısına hiç ummadığı şeyler çıkmaya başlaması sonucu hayatı bir anda allak bullak olur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.