Ali Sürmeli’nin son sağlık durumu hakkında oğlundan açıklama geldi

361

Evinde dinlenirken yüksek tansiyona bağlı olarak beyin kanaması geçiren Türk sinemasının usta oyuncularından Ali Sürmeli özel bir hastaneye kaldırılarak ameliyata alınırken yaklaşık 5 saat süren ameliyatı sonrasında ünlü oyuncunun oğlu Eren Sürmeli babasının son sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

Eren Sürmeli yaptığı açıklamada “Ameliyat dahil olmak üzere her şey güzel geçti. Ameliyat sonrası babamı iki üç gün gibi bir süre uyutmak gibi bir düşünceleri varken bundan ameliyatın başarılı geçmesinden dolayı vazgeçtiler. Şimdi yavaş yavaş uyandırmaya başladılar. An itibari ile babamın hayati bir tehlikesi yok” dedi.

Ali Sürmeli’nin evinde beyin kanaması geçirerek ameliyata alınmasının ardından hayranları ve sanatçı dostları kaldırıldığı hastaneye akın ettiler. Ali Sürmeli ile birlikte “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” adlı dizide birlikte oynayan Oktay Kaynarca hastaneye koşan ilk isimlerden biri olurken hastane çıkışında “Ali rahatsızlığı yüzünden 5 gündür sete gelemiyordu. Allah’a şükür ameliyatı çok iyi geçti. Ameliyat başarılı geçtiği için uyutmadılar. Beyin kanaması geçirdiği halde buraya kendisi yürüyerek gelmiş. Şikayetini söyleyince hemen yapılan tetkiklerin ardından acil olarak ameliyata alınmış” diye konuştu.

Bir çok projede birlikte çalışan ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül’de hastaneye gelen ünlüler arasında yer alırken hastane çıkışında “Kalbimiz, gönlümüz onunla birlikteydi bugün. Benim çok sevdiğim bir abim. Yıllardır dostum. Her filmimde Ali Sürmeli vardı. O benim Ali abim. Buradan ayrılırken mutlu ayrılıyoruz şu anda. Umarım hiçbir şey olmaz” dediği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.