Benim Adım Melek’te Melek’in hastalığı ortaya çıkacak mı?

301

TRT 1 ekranlarında  her Çarşamba günü yayınlanan ve yayınladığı gün izleyicisine etkileyici hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan,  “Benim Adım Melek” otuz ikinci bölümüyle ekranlara geliyor.

“Benim Adım Melek” te bu hafta neler olacak:

Sünnete Alpay’ın gelmesi adeta herkesi şoke ederken Alpay sünnete katılan herkese kendisinin davet edilmediği yerde oğlunun da işi olmadığını söyler. Son zamanlarda Halil ile vakit geçiren Melek artık eskisi gibi çocuklarıyla ilgilenmemektedir. Alpay’ın sözleri sonrasında konakta yaşanan gerginlik Melek’in fenalaşmasına sebep olur. Melek hastalığını saklamaya devam edebilecek midir?

Funda Alpay’ın tutuklanmasının ardından evi terk eder. Kenan’ı intikam hırsı iyice sarmıştır ve bu yolda yürümeye devam etmeye kararlıdır. Kenan’ın evine göz koyan Kadriye bu eve kavuşacak mıdır? Karadağlar Mahmut ve Kadriye’nin çifte mutluluğuyla sevinirken geçmişteki gibi bir akşam yaşanması için plan yaparlar.

Melek çocukları ile dedeleri arasında köprü olma çabalarına devam ederken bunu başarabilecek midir? Melek’i Halfeti’de gördüğünü söylemeyen Cumali kendisine kırılan dostunun gönlünü almayı düşünürken Alpay’ın hapisten çıkması ve içindeki öfke nasıl bir yıkıma neden olacaktır? Melek çocukları ile ilgilenmemesinin ceremesini yaşayacak mı?  Alpay kimlere nasıl bir kıyım hazırladı?

Tüm bu soruların cevabı bu hafta 32 bölümü yayınlanacak olan “Benim Adım Melek” adlı dizide.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.