Burcu Kıratlı öfke kustu

313

Koronavirüs tedbirleri kapsamında teknelerde, kapalı alanlarda ve eğlence mekanlarında uygulanan yasaklara rağmen Türkiye Güzeli Şevval Şahin ve eski Survivor yarışmacısı sevgilisi Yiğit Marcus Aral, peş peşe doğum günleri için parti verdi. Yiğit Marcus Aral katıldığı bu doğum günü partilerinin ilkinde yaptırdığı Covid-19 testi sonucunun pozitif çıkarken bu doğum günü partisine katılan 10 kişinin daha virüse yakalandığı öğrenildi.

Şevval Şahin düzenledikleri doğum günü partisi sonrasında bir çok kişinin koronavirüse yakalanması üzerine yaptığı açıklamada “Doğum günlerinde düzenlediğimiz partiden sonra kendim iki kez Covid-19 testi yaptırdım ve sonuçları pozitif çıktı. Erkek arkadaşım Yiğit’in test sonuçlarının birisi pozitif çıktı ve kısa sürede atlattı. Olay o kadar abartıldığı kadar vahim bir olay değil. Topu topu çevremizde sadece 10 kişinin test sonucu pozitif çıktı. Ama şu an herkesin sonucu negatif. Kaldı ki sevgilimin ve bu kişilerin koronavirüsü bu partilerden kaptığını ispat edemeyiz.  Herkesin de sağlığı zaten yerinde” ifadelerini kullandı.

Şevval Şahin’in bu açıklamasını Burcu Kıratlı kendisine ait  Instagram hesabından yayınlayarak oyuncu Burcu Kıratlı ise “Gerçekten böyle bir cahillik yok. Göz önünde oldukları için topluma örnek bir insan olmak zorunda olduğunu anlayamamışlar. Toplumun göz önünden çekilsinler. Yazık… Sadece 10 kişi pozitif çıktı ne demek ya! 10 kişi az mı? Ülkemize bu kadar tedbirli davranın diye bas bas bağırırken. Bu cehalet yüzünden insanlar ve tüm iş sektörleri zarar görüyor. Konserler iptal, setler erteleniyor… Birçok emekçi işsiz kalıyor. Biraz hassasiyet” diyerek tepki gösterdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.