TRT 1 ekranlarında Türkan Hanımın Konağı başlıyor

331

Yeni yayın döneminde TRT 1 ekranlarında birbirinden kaliteli dizilerin yanı sıra yepyeni bir format izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor.  Türkan Hanımın Konağı 14 Eylül’de ilk bölümüyle evlerimize konuk olurken aynı anda hem bir dizi hem bir program olma özelliği ile bir ilke imza atıyor. Alışagelmiş formatların haricinde hazırlanan Türkan Hanım’ın Konağı yenilikçi formatıyla çok yakında ekranların vazgeçilmezleri arasında yer almaya hazırlanıyor.

Türkan Hanım’ın Konağı gerçekler ile masal ve hakikati bir araya getirirken yıllardır televizyon ekranlarında görmek istediğimiz sıcacık bir aile ortamı, özlediğimiz samimiyet, sevince ve kedere ortak olan insanlarla her hafta yeni bir konu işlenecek. Türkan Hanımın Konağı aynı zamanda gelenek ve göreneklerimizin önemini anlatırken ekranda izleyicisine rol gösterirken her bölüm sevilen bir sanatçı ve uzman konuk programa katılarak ayrı bir renk katacak.

Türkan Hanım’a konakta sürpriz bir doğum günü var.

Duyumlarımıza göre konakta büyük bir hazırlık varmış. Türkan Hanım’ın çocukları, torunları tüm sevenleri Gökçe Şef’in hazırlayacağı doğum günü pastasının merakındaymış. Dokunduğu her şeyi güzelleştirmeye çalışan Türkan Hanım’ın doğum gününe davetliyiz… Güne sıcacık bir konakta Türkan Sultan’ın doğum günü pastası ile başlamak isteyenlerle 14 Eylül Pazartesi saat 09.30’da TRT1’de “Türkan Hanım’ın Konağı”nda buluşuyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.