Yunus Bülbül’e tepkiler dinmek bilmiyor

363

Geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçılardan Yunus Bülbül Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) yayınlanan bir televizyon programına konuk olarak katılmış ve katıldığı programda arabesk müziğin babası olarak nitelendirilen Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur tarafından öldürüldüğünü iddia etmesi üzerine programın sunucusu bu açıklamanın ardından böyle bir şeyin söz konusu olamayacağını belirterek konuyu kapatarak programı sonlandırmıştı.

Yunus Bülbül’ün Muhterem Nur tarafından Müslüm Gürses’in öldürüldüğü iddialarının ardından Müslüm Gürses ve Muhterem Nur hayranları, Gürses’in Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki mezarı başında bir araya geldi. Müslüm Gürses ve Muhterem Nur’un mezarı başında bir araya gelenler arasında Muhterem Nur’un manevi oğlu Taner Akkuş’un da bulunduğu topluluk önce dua etti, ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Muhterem Nur ve Müslüm Gürses’in mezarı başında basın mensuplarına bir açıklamada bulunan Muhterem Nur’un manevi oğlu Taner Akkuş “ Burada bugün hepimizin bir araya gelmesinin tek nedeni Yunus Bülbül’ün bir televizyon programında yaptığı açıklamalardır. Yaptığı talihsiz açıklama bizleri derinden yaralamıştır. Sanatçının sermayesi sesi ve sanatıdır. Bizler Yunus Bülbül’ün yaptığı bu talihsiz açıklama ve ithamı sonrasında kendisini özür dilemeye davet etmek için buradayız. Bu konu kısa süre içinde yargıya intikal edecek ve bu konu hakkında yargı mekanizması yüce adaletimiz sessiz kalmayacaktır” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.