Tövbeler Olsun’da şirketteki köstebek ortaya çıkacak mı?

177

Ağustos ayında TRT1 ekranlarında yayınlanmaya başlanan, başrollerini Güven kıraç, Erkan Can ve İpek Tuzcuoğlu’nun paylaştığı aile komedi dizisi “Tövbeler Olsun” dördüncü bölümüyle ekranlara geliyor…

30 Ağustos Pazar akşamı saat 20.00’de ekranlara gelecek olan “Tövbeler Olsun”un yeni bölümünde neler olacak: “Tövbeler Olsun” dizisinin dördüncü bölümünde;

Osman uzun uğraşlar verdiği ve imzalanması için uzun zamandır beklediği iş anlamasına sonunda imza atar. Bu imza sayesinde aynı zamanda hem Namzet’i saf dışı bırakmanın hem de itibarını yeniden kazanmanın sevinci içindedir. Osman’ın hiç ummadığı bir gelişme yüzünden Fuat ile yapmış olduğu ve bunun için uzun uğraşlar verdiği anlaşma bir anda tehlikeye girebilir. Latife ani bir kararla Osman’ın Namzet’e zarar vereceğinden korkarak bunu önlemek için bir plan yapmış ve bunu uygulamaya almıştır.

Sinan uzun süredir şirkette büyük sorunlara yol açan köstebeği bulmak için aramaya devam ederken köstebeği bulmak için Nazmiye ile iş birliği yapar. Buğra ve Aylin’in aşkları babalarının arasında yaşanan husumet yüzünden aşkları sınavdan geçerken aslında yaşanan sorunlar sonrasında her geçen gün birbirlerine daha çok bağlanmaktadır.

Horanta Holding’deki ortalığın karışmasına sebep olan köstebek kim?  İmzaladığı sözleşme sonrasında Osman’ın başına neler gelecek?  Osman’a kendini affettirme yolunda pes etmeyen Namzet’i ne bekliyor?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.