Single sonrası televizyon programı teklifi aldı

207

Serap Çiftçi “Kayıp Hece” adını verdiği şarkısı ve klibiyle büyük bir beğeni topladıktan sonra aldığı teklifler üzerine televizyon programı sunmaya karar verdiğini açıklarken yeni yayın döneminde başlaması düşünülen programın adını da “Müzik Keyfi” olarak açıkladı.

Serap Çiftçi programında müzik konusunda ve sanata dair önemli konu ve konukları ağırlayacağını ve programının ciddi bir oranda izlenebilmesi için elinden geleni yapacağını ifade etti.

Kayıp Hece adlı şarkısının klibinin dijital medya üzerinden büyük bir beğeni topladığını ifade eden başarılı sanatçı şimdi de aynı başarısını hazırlayacağı müzik programı ile gündemi belirlemeye hazırlanıyor. Oksimoron TV için hazırlanan programın sunuculuğunu üstlenecek olan sanatçı program çekimlerine İstanbul Ümraniye’deki stüdyolarda başladı.

Bir çok opera ve müzikalde başrolde oynayana başarılı sanatçı Serap Çiftçi ”Dünya Çingene Şarkıları” “Türkülerimle Türkiye” ve “Yunus Emre Aşka Yolculuk” proje konseptlerini sahnelemesi ile tanınıyor.

Serap Çiftçi aynı zamanda dünyanın birçok ülkesinde devlet opera ve bale sanatçısı olarak ülkemizi başarıyla temsil ederken şarkı dinlerken şarkı sözü yazıp ve bunu söylemek istedim. Ve aldığım bir kararla kendi söz ve bestelerimi müzikseverlerle buluşturmak istedim ve bunu uygulamaya başladım. Dünyanın bir çok ülkesinde başarılı konseriler verdiğini ve bu konserlerinde dünya dünya repertuarının yanı sıra Türk müziği eserlerini batı müziği düzenlemeleri ile seslendirdim. Konserlerimde Türklüğümle gurur duydum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.