Çukur dizisinin yeni sezon çekimleri 15 gün içinde başlanıyor

131

Show Tv ekranlarında Pazartesi günleri yayınlanan ve reytingleri alt üst eden Çukur dizisinin fanatikleri yeni sezonu dört gözle beklerken Pandemi döneminde dizinin sosyal mesafe kurallarına uyularak çekilmesinin yaşatacağı sıkıntılardan dolayı dizinin yeni bölümleri çekilmemişti.

Dizinin fanları uzun süredir Çukur dizisinden uzak kalırken kadrosunda .Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Necip Miml, Hazal Subaşı, Damla Sönmez, gibi pek çok ismi kadrosunda bulunduruyordu. Çukur dizisinin yapımcısı Ay Yapım 4 sezon provalarına başlandığını ve dizinin yeni yayın döneminde yayınlanacak bölümlerinin çekimlerine  10 ya da 15 Ağustos’ta yapılması planlandığını açıkladı.

Dizinin son çekilen bölümü yaşanan pandemi dolayısıyla deneme yapılarak oyuncuların kendi evlerinden cep telefonlarıyla çekilmiş videolarla çekilmiş ve yayına verilmişti.

Bu bölümde Koçovalı kardeşler kendi aralarında yaşadıkları problemleri çözememiş her bir kardeş kendi yolundan gitmeye karar vermişti.  Mahalleli de Arık Böke Erdenet hakkında topladıkları bilgileri birbirleri ile paylaşırken en can alıcı bilgi Medet’ten gelmişti. Sezonun son bölümünde Koçovalı ailesi ve Çukur mahallesi Çağatay Erdenet’ten kurtulmayı başarmıştı. Yamaç ve Salih Çağatay’ı tuzağa düşürmek için harika bir plan yapmışlar ve bu plan sonunda Çağatay’ı kanıtlarla beraber Çağatay’ı polise teslim etmelerine rağmen Çağatay, Erdenet  hapis cezasından kurtulurken bu kez Koçovalı ailesinin başına Arık Böke Erdenet bela olmaya başlamıştır .

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.