Coşkun Sabah yeni single’ını tanıttı

193

Coşkun Sabah uzun bir aradan sonra yeni single çalışması “Yalan Yıllar” ile müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanırken son çalışması hakkında açıklamalarda bulundu.

Coşkun Sabah bestelerinin kendisi için bir evlat gibi olduğunu ve bugüne kadar yaptığı 95 bestesinin en az 15 tanesinin hit şarkı olduğunu ifade etti. Kısa bir süre içinde yeni bestesini müzikseverlerle buluşturacağı için heyecan duyduğunu ifade eden Sabah, “Şarkılar bizi yaşatır. Besteciler şarkılarıyla yaşarlar, şarkılarımız varsa biz varız” diye konuştu.

Coşkun Sabah “Yalan Yıllar” adlı bestesinin öyküsünü “Bir besteci bir şarkıya oturduğu zaman önce strateji belirler.” İfadesini kullanarak anlatırken “Herkesin geçmiş yıllara büyük bir özlemi var. Gerçekten o dönemlerde dostluklar, aşklar ve sevgiler bile farklıydı. Bunu işlemek istedim ve şarkımı bu konu üzerine oturttum” dedi.

YouTube’da yayınlanan Cumhurbaşkanlığı “İstanbul Yeditepe Konserleri”nde büyük bir sürpriz yaparak son bestesini okuduğunu ve ardından pek çok tebrikler aldığını söyledi.

Coşkun Sabah’ın yeni single tanıtımına katılan tamer Karadağlı “Sanatçı dostuma destek olmak için geldim. Salgın döneminde mecbur olmadıkça dışarı çıkmamaya özen gösterdim. Buraya gelirken de kurallara sonuna kadar uyarak geldim. Yavaş yavaş normalleşme sürecine de adapte olamaya çalışıyoruz” dedi.

Coşkun Sabah’ın “Yalan Yıllar” adlı şarkısına klip çekeceği ve bu klipte kendisine Gülnur Tutumoğlu’nun eşlik edeceği öğrenildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.