Ceylan Ertem Red Bull canlı konserlerinin son konuğu oldu

188

Red Bull’un resmi instagram hesabı üzerinden müzikle insanlar arasındaki mesafeyi kaldırmak için düzenlenen Red Bull Sunar: Evde Çal (#EvdeÇal) canlı konserler serisinin son konuğu Ceylan Ertem oldu. Ceylan Ertem bu konserinde bilinen şarkılarının yanı sıra çok sevilen türküleri de kendine özgün yorumuyla seslendirirken keyifli bir sohbette gerçekleştirdi.

İlk kez bu tarz bir konseri gerçekleştiren Ertem “Artırılmış gerçeklik (AR/VR) uygulamaları ile düzenlenen konseri için “ Ben biraz eski kafalıyım. Bu olaya ne bir dinleyici olarak ne bir müzisyen olarak sıcak bakmam mümkün değil. Seyircim ile göz göze gelmek, dinleyici iken de diğer dinleyenlerle kol kola olmalıyım. Kısmet olursa çok yakında böyle konserlerle birbirimizle buluşmayı ümit ediyoruz” dedi .

Canlı performans esnasında yayını takip eden takipçilerin sesi biraz daha açması için yazdığı yorumlara “Volume’ler yetmiyor. Komşular lütfen kusura bakmasın” diyerek şaka yaptı.  Sosyal medya üzerinden canlı yayınlanan konserde Ceylan Ertem başta “Zalim” olmak üzere  ‘Adem Olan Anlar’, ‘El Adamı’ gibi sevilen şarkılarını seslendirirken canlı yayını takip eden takipçilerinde “Sizler de lütfen oturduğunuz yerden bu şarkılara eşlik edin” diyerek tempo tuttu.

Ceylan Ertem canlı yayını sonlandırırken “Bizlere evlerinden eşlik eden herkese teşekkür ederiz. Sizlerle birlikte olmayı çok özledik. En kısa zamanda göz göze gelene dek hoşça kalın” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.