La Casa De Papel’in yıldızı ilk kez Türk gazetecilere röportaj verdi

215

2017 yılında vizyona giren ve ülkemiz dahil bir çok ülkede büyük bir ilgi ile izlenen ve Emmy ödülü dahil bir çok ödül kazanan İspanyol dizisi La Casa De Papel’in “Lizbon” lakaplı oyuncusu Itziar Ituno, ilk kez YouTube üzerinden yayın yapan gazeteci Enes Hergüneş’e röportaj verdi.

Röportajda kendi özel hayatı dahil olmak üzere dizi hakkında sorulan tüm sorulara büyük bir içtenlikle cevap veren Itziar Ituno kendisine “Türkiye hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusuna, “Grev adlı bir filmde küçük bir rolüm vardı. Rolüm küçük olmasına rağmen güzel bir ekip çalışması yaşadım. Film henüz vizyona girmedi. Ama maalesef bu film Türkiye’de vizyona girmeyecek” dedi.

La Casa De Papel’in dünya çapındaki başarısının ardından hayatındaki en büyük değilikliğin artık kendi istediği rolü seçebilecek konuma gediğini belirterek “ Artık hangi rolü istiyorum bunu seçebiliyorum. Bu bir sanatçı için büyük bir şanstır. Uzun yıllar bana önerilen her rolü kabul etmek zorunda kalıyordum.” dedi .

Tüm dünyayı etkisi altına alınan Covid-19 virüsüne yakalandığını söyleyen ünlü oyuncu “Hastalık geçtikten sonra değil önceden hasta olmamak için önlem almak lazım. Bir çok insan önlem almadığı için bu virüsü yaşamak zorunda kaldı. Bu süreçte insanların sağlığından daha çok ekonomiye önem verildi. Bu şekilde devam ederse ikinci bir dalga gelecek ve durum daha kötü olacak. O yüzden durum daha kötü olmadan çözüm üretmemiz lazım” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.