Kuruluş Osman dizisine sürpriz transfer

198

Ekranlarda fırtınalar estiren, ATV ekranlarından izleyicisi ile buluşarak her bölümünde izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul adlı dizinin devamı olarak çekilen Kuruluş Osman dizisi pandemi süresince yeni bölümleri ekrana gelmemişti. Başrolünü Burak özçivit’in oynadığı Kuruluş Osman adlı diziye uzun zamandır beklenen transfer gerçekleşti.

Geçtiğimiz son bölümünde kadar sadece arkadan görüntüleri gösterilen Ertuğrul Gazi’nin yaşlılığını hangi ünlü ismin canlandıracağı belli oldu. Kuruluş Osman adlı dizi Osmanlı İmparatorluğunun kuruluşunu anlatırken önümüzdeki haftalardan itibaren Yeşilçam’ın usta aktörlerinden ve bir dönemde milletvekilliği yapmış olan Ediz Hun’un dahil olduğu öğrenilirken Ediz Hun ile yapımcı firmanın el sıkıştığı haberleri konuşulmaya başlandı.

Ünlü oyuncu Ediz Hun dizinin ilerleyen bölümlerinden itibaren dizide adı sık sık zikredilen ama yüzü hiç gösterilmeyen Ertuğrul Gazi rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanırken ünlü oyuncunun ilk ekrana geleceği bölümde Osman Gazi rolünü üstlenen Burak Özçivit’in babası Ertuğrul Gazi’yi Konya’ya giderek ziyaret ettiği ve kendisinden nasihatlar aldığı bölümle ekrana gelecek.

Kuruluş Osman adlı dizinin fanları Ediz Hun’un Ertuğrul Gazi rolüyle diziye katılmasından duydukları mutlulukları sosyal medya hesaplarından paylaşırken ünlü oyuncu Ediz Hun konu ile ilgili basına henüz bir açıklama yapmadı. Normalleşme sürecinin başladığı ilk günlerde Kuruluş Osman adlı dizinin böylesine büyük bir oyuncuyu kadrosuna katması televizyon izleyicisi tarafından da büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.