Tutunamayanlar Çevrimiçi sezon finali yapıyor

210

Covid-19 salgını sonrasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen absürt komedi dizisi Tutunamayanlar, “Tutunamayanlar Çevrimiçi” adıyla, karantina şartlarına uygun olarak özgün hikayesinden bağımsız bir formatla yayınlanmaya devam etmişti.

Dizinin yönetmenleri Osman Nail Doğan ve Murad Zaloğlu ellerinde teknik ekip olmadan robot kameralarla çekilen diziyi evlerinden internet üzerinde yönetirken dizi sektöründe ilk kez bu tarz bir uygulama yapılmasından dolayı dünya basının ilgisini de çekerek bir çok ülkede haber olarak yayınlanmıştı.

Ülkemizde pandemi döneminin sona ermesinin ardından normalleşme sürecine girildiği ilk günlerde Tutunamayanlar Çevrimiçi dizisi de, 6. bölümüyle sezon finali yapıyor…

Dizinin eğlenceli sahneleri ve başarılı kadrosu ile son kez yayınlanacak olan sezon finalinde neler yaşanacak.

İrem kayıp olan babasını ararken kafası karışır ve Avrupa’ya gitme hayalleri kurmaya başlar. İrem’in İstanbul’dan ayrılacak olması Tarık’ı üzüntüye boğar. İrem’in Avrupa’ya gitmemesi için bir plan uygular ve kalması için İrem’in hayatını ve mahallesini değiştirmeye karar verir. Bu arada tarık kendisine hızla iş aramaya koyulurken Tarık’ın sözlerine içerleyen Lütfü ve İlhan bir televizyon kanalına yaz dizisi hazırlamaya başlarlar. İlhan ve Lütfü’nün dizi işi hiç beklemediği bir şekilde ilerlemeye başlar.

Tutunamayanlar dizisi güncel adıyla “Tutunamayanlar Çevrimiçi” 2 Haziran Salı sezon finaliyle TRT 1’de…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.